You are here:   User Profile
Register   |  Login

My Profile

   Minimize
Profile Avatar
CliftonRonal
Casut 23
Linescio, NA 6682
Switzerland
091 416 29 72 https://ita.tools *******
https://ita.toolsCzy chcesz wiedzieć, jak uzyskać profesjonalnie wyglądającą, czystą talię, która stanie się doskonałą przestrzenią dla rozrywki rodziny i przyjaciół w ciągu zaledwie kilku godzin? W końcu, kto nie chciałby zaoszczędzić pieniędzy, stworzyć świetne miejsce na rozrywkę i mieć osobistą satysfakcję z dobrze wykonanej pracy! Przygotowanie jest kluczem do osiągnięcia sukcesu w większości przedsięwzięć. Czyszczenie pokładów nie stanowi wyjątku od tej zasady i jest częścią przygotowań do posiadania odpowiednich narzędzi do prawidłowej pracy.

Niezbędne narzędzia

Środek czyszczący / detergenty
Szczotka do szorowania / myjka wysokociśnieniowa
Tarps

Detergenty do czyszczenia pokładów

Istnieje wiele marek środków do czyszczenia desek i detergentów do desek. Ważne jest, aby używać chemikaliów zaprojektowanych specjalnie do czyszczenia zewnętrznych powierzchni drewnianych zamiast domowych wybielaczy i mydeł. Te detergenty do czyszczenia pomostów są przeznaczone do usuwania zabrudzeń, które blokują właściwą penetrację uszczelniacza lub plam. Pozwalają również na właściwe czyszczenie pokładu. Wybielacz ma tendencję do ukrywania zabrudzeń, pleśni i pleśni bez konieczności ich usuwania z powierzchni.

Szczotka do szorowania / myjka wysokociśnieniowa

Korzystanie z myjki ciśnieniowej do czyszczenia talii z pewnością przyspieszy proces, ale może spowodować wiele szkód, jeśli użyjesz go nieprawidłowo. Możesz osiągnąć boskie rezultaty za pomocą pędzla do desek i pięciogalonowego wiadra. Jedyne co musisz zrobić, to napełnić wiadro środkiem do czyszczenia pokładów i odpowiednią mieszanką chemikaliów do wody (Właściwa mieszanina stosunku chemicznego do wody znajduje się na pojemniku środka do czyszczenia desek). Miej wąż ogrodowy gotowy do płukania po zanurzeniu pędzla w wiadrze o pojemności pięciu galonów i wyszorowaniu miejsca pracy (praca na odcinkach nigdy nie pozwala chemikaliowi siedzieć dłużej niż 15 minut).

Porady do mycia ciśnieniowego

Przytrzymaj dyszę do mycia ciśnieniowego 12 cali od talii (aby uniknąć uszkodzenia drewna)
Wyczyść całą długość deski pokładowej, aby uniknąć znaków i wgnieceń, zwykle spowodowanych ruchem z różdżką
Nigdy nie używaj myjki ciśnieniowej o wartości większej niż 1500 psi. Użyj końcówki 40 stopni, zazwyczaj tej, która ma biały kolor (zapytaj sprzedawcę, jeśli nie masz pewności)

Tarps

Jeśli masz wrażliwe rośliny i kwiaty w pobliżu swojej talii, najlepiej je usunąć przed rozpoczęciem projektu czyszczenia talii. Będziesz musiał użyć plandek na pokrycie roślin i innych terenów zielonych, które nie mogą być usunięte z obszaru. Powinieneś najpierw podlać obszar, który będziesz chronić. Użyj niebieskiej plandeki, którą znajdziesz u lokalnego sprzedawcy. Plandeki łatwo się rozwijają i nie odlecą od podmuchu wiatru. Powinieneś być na dobrej drodze do udanego projektu czyszczenia pokładu. If you have any concerns pertaining to where and how you can make use of ita.tools, you could call us at our page. Pamiętaj, że najważniejszą rzeczą jest być przygotowanym i zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia. Czyszczenie twojej talii będzie bardzo proste, gdy będziesz odpowiednio przygotowany.